قوانین و مقررات

قوانین و مقررات عضویت و استفاده از خدمات میهن پی 

تمامی فعالیت های وب سایت میهن پی  مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. در نتیجه من حق درخواست هر گونه خدمات مغایر با قوانین کشور را از خود سلب می نمایم. میهن پی  حق دارد سفارش من را به هر دلیلی رد نماید و انجام ندهد. در این حالت میهن پی  کل مبلغ ریالی پرداخت شده توسط اینجانب را به حساب بانکی من باز می گرداند. به عنوان نمونه میهن پی  حق دارد به دلیل وجود یک سایت یا یک سفارش مشخص در Black List میهن پی  (لیست وب سایتهایی که میهن پی  در آن ها پرداخت انجام نمی دهد) سفارش مرا رد نماید و آن را انجام ندهد. میهن پی  حق دارد از هر زمانی به بعد یک وب سایت را در Black List خود قرار دهد و از آن زمان به بعد سفارش های مربوط به آن سایت را انجام ندهد. در نتیجه انجام شدن یک سفارش در گذشته دلیلی بر تعهد میهن پی  برای انجام آن سفارش در حال و آینده نمی باشد. در صورت بروز این شرایط من حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نمایم.
    مسئولیت ثبت اطلاعات اشتباه، ناقص یا مبهم در فرم ثبت سفارش که باعث انتقال پول به اکانتی غیر از اکانت مورد نظر من یا هر مشکل دیگری شود بر عهده من می باشد. همچنین اگر در صورت اشتباه من در ورود اطلاعات هر گونه مشکل یا تاخیر در انجام سفارش من رخ دهد، هیچ مسئولیتی متوجه موسسه میهن پی  نخواهد بود و من به طور کامل در این گونه موارد مسئولیت تبعات احتمالی را می پذیرم.
    در صورت بروز هرگونه مشکل از قبیل عدم ارسال کالا یا عدم ارائه خدمات توسط فرد یا سایت دریافت کننده مبلغ موسسه میهن پی  هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
    ثبت سفارش در سایت میهن پی  تنها برای اشخاص بالای ۱۸ سال مجاز می باشد و من تایید می کنم که بالای ۱۸ سال سن دارم.
    من متعهد می شوم که فقط با حساب کاربری به نام واقعی خودم در سایت میهن پی  ثبت نام نمایم و فقط با کارت و حساب بانکی به نام خودم (که همان نام و نام خانوادگی صاحب حساب می باشد) در درگاه های آنلاین و آفلاین سایت پرداخت ریالی نمایم. همچنین من موظف هستم تا اطلاعات تماس خود را شامل آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و شماره تلفن ثابت، به درستی وارد نمایم و تایید می کنم این راه های تماس فعال هستند و در دسترس من هستند. همچنین من تا زمان آنجام سفارش خود، موظف به داشتن دسترسی به هر یک از این روش های ارتباطی هستم و در صورت عدم داشتن دسترسی به هر یک از این موارد در دوره زمانی انجام سفارش یا بازپرداخت ریالی، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده اینجانب می باشد. همچنین من می دانم و قبول دارم که پس از پرداخت ریالی، موظف به ارسال تصویر احراز هویت از خودم همراه با کارت ملی و کارت بانکی (با پوشاندن CVV و تاریخ انقاضای کارت و مشخص بودن ۱۶ رقم شماره کارت و نام و نام خانوادگی صاحب کارت)، اعلام شماره شبای حساب به نام خودم (و به نام حساب کاربری که در سایت ایجاد کرده ام) و همچنین موظف به تایید دسترسی به شماره همراه و شماره ثابت وارد شده در هنگام ثبت نام در سایت یا پس از آن می باشم. در این راستا من می دانم و قبول دارم که در صورت وجود هر گونه مغایرت بین اطلاعات کارتی که با آن در سایت خرید اینترنتی کرده ام، یا حساب های بانکی یا کارت هایی که از طریق آن ها، در سایت میهن پی  ریال پرداخت نموده ام و همچنین تمامی مدارک هویتی و اطلاعات ارائه شده و یا عدم تطبیق اطلاعات واقعی من با اطلاعات ارائه شده و همینطور هر گونه عدم همکاری یا تاخیر در انجام مراحل تایید هویت در سایت تهران پیمنت، مسئولیت هرگونه تبعات احتمالی مثل لغو سفارش من، درخواست مدارک بیشتر و یا نیاز به حضور در دفتر میهن پی  یا تاخیر در ارائه خدمات یا دریافت ریال پرداخت شده و سایر تبعات احتمالی بر عهده اینجانب می باشد و میهن پی  در این موقعیت، در رابطه با تبعات احتمالی پیش آمده، هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
    من متعهد می شوم که در حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری خود دقت لازم را مبذول دارم. از این رو در صورت بروز هرگونه مشکلی در رابطه با دسترسی شخص ثالث به اطلاعات حساب کابری من در وب سایت میهن پی  ، مسئولیت تمامی عواقب آن بر عهده اینجانب بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه میهن پی  نخواهد بود.
    من می‌دانم و قبول دارم که با توجه به عدم امکان بازگشت پول به کارت‌های هدیه، نباید با کارت‌های هدیه (که به حساب بانکی متصل نیستند و روی آن‌ها نام و نام خانوادگی من درج نشده است) پرداخت اینترنتی نمایم و در صورت انجام این کار، مسئولیت تبعات آن مثل تاخیر در بررسی صحت پرداخت ریالی من، تاخیر یا عدم امکان دریافت خدمات و تاخیر یا بروز مشکلات و موانعی برای دریافت مبلغ ریالی پرداخت شده، بر عهده اینجانب می‌باشد.
    اگر سفارش پرداخت از نوع Application Fee و یا مشابه با آن باشد و یا گزینه های Save و Submit را داشته باشد، بسته به شرایط Application ممکن است موسسه میهن پی  Application را پس از پرداخت Submit کند یا این که Submit نکند. پس من باید بلافاصله پس از دریافت ایمیل انجام موفقیت آمیز پرداخت، وارد اکانت Application خود شوم و از Submit شدن آن مطمئن شوم، چرا که می دانم مسئولیت میهن پی  تنها پرداخت هزینه Application Fee است و موظف به Submit اپلیکیشن پس از انجام پرداخت نیست. از سویی دیگر حتی اگر در سفارش خود درخواست کرده باشم Application مورد نظر Submit نشود (مثلاً فقط Save شود)، میهن پی  ممکن است به دلیل الزامات سایت مربوط به Application، پس از انجام پرداخت، Application مرا Submit کند که در صورت بروز این حالت هیچ مسئولیتی بر عهده میهن پی  نخواهد بود. پس، از آنجا که معلوم نیست سایت پس از پرداخت اجازه Save اپلیکیشن بدون Submit آن را بدهد یا ندهد، بهتر است همیشه پس از کامل نمودن Application و حصول اطمینان از آماده Submit بودن آن، نسبت به ثبت سفارش پرداخت اقدام نمایم و در نتیجه اگر مشکلی در این رابطه رخ دهد، مسئولیت کامل آن بر عهده اینجانب است و میهن پی  هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
    حداقل مبلغ اعتبار برای انجام یک سفارش ۵ دلار است و هزینه انجام پرداخت های زیر ۵ دلاری (در صورت دانشجویی بودن سفارش) توسط میهن پی  معادل یک پرداخت ۵ دلاری می‌باشد. حداقل مبلغ پرداخت‌های مربوط به خدمات مرتبط با بازی‌های رایانه‌ای ۲۰ دلار می‌باشد و سفارش‌های مرتبط با بازی، در صورتی که زیر ۲۰ دلار باشند، توسط میهن پی  انجام نمی‌شوند .
    از آنجا که پس از ثبت سفارش هر لحظه ممکن است سفارش کاربر توسط تیم پرداخت انجام پذیرد لذا در صورت لغو سفارش از طرف اینجانب چه به صورت تلفنی و چه با استفاده از امکانات پنل کاربری وب سایت، موسسه میهن پی  تعهدی مبنی بر لغو صد در صدی آن نخواهد داشت. در این شرایط اگرچه میهن پی  مطابق درخواست من نهایت تلاش خود را برای لغو به موقع سفارش من و عدم انجام سفارش ثبت شده، به کار خواهد بست، اما در صورتی که پیش یا پس از درخواست لغو، سفارش توسط میهن پی  انجام شود، مسئولیت این اتفاق به طور کامل بر عهده من بوده و من حق هر گونه اعتراض را در این حالت از خود سلب می نمایم. به همین ترتیب در هنگام ثبت سفارش نهایت دقت را به خرج می دهم که نیازی به درخواست لغو سفارش پس از ثبت نباشد. میهن پی  در صورت بروز هر مشکلی که خارج از کنترل این موسسه باشد مانند عدم کار کردن لینک ارسال شده، مشکل در سایت دریافت کننده مبلغ و یا هر مشکل دیگر، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. در نتیجه من حق هرگونه اعتراض در قبال بروز تاخیر یا عدم انجام سفارش خود که در این شرایط بروز نماید، از خود سلب می نمایم. همچنین میهن پی  حق دارد به طور کاملا یک طرفه تعیین نماید که چه شرایط یا مواردی خارج از کنترل این موسسه است و چه مواردی نیست و من حق هرگونه اظهار نظر خود در این زمینه را سلب می نمایم .
    تعهد میهن پی  تنها مربوط به بخش پرداخت سفارش من در وب سایت مورد نظر اینجانب جهت پرداخت خواهد بود و چنانچه پس از پرداخت نیاز است فایل خاصی دانلود شود و یا دیگر اقدامات مشابه انجام پذیرد، میهن پی  هیچ گونه مسئولیتی در قبال انجام اینگونه موارد بر عهده نخواهد داشت. در صورت بروز مشکل در این رابطه یا موارد دیگر، وظیفه تماس و مکاتبه با وب سایت مورد نظر و دریافت مجدد لینک دانلود بر عهده شخص من خواهد بود .
    من آگاهم و می‌پذیرم با توجه به این که ممکن است در مواردی سایت مقصد پس از دریافت اطلاعات کارت یا اکانت، رسید مورد نیاز را به دلایلی مانند مشکلات سایت نمایش ندهد، صرف اعلام کسر مبلغ از کارت یا اکانت توسط میهن پی  و با وجود عدم ارائه رسید از سایت، سفارش مربوطه از نظر من با موفقیت انجام شده است. بنابراین در صورت عدم ارائه رسید مناسب توسط سایت مقصد، هرگونه پیگیری از سایت مورد نظر بر عهده اینجانب می‌باشد و میهن پی  مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت. میهن پی  مسئولیتی در قبال نیاز به ارائه اطلاعات جانبی از قبیل قبض تلفن، اسکن پاسپورت یا دیگر اطلاعات پرداخت کننده و مدارک تایید هویت یا آدرس بر عهده ندارد و این اطلاعات و اطلاعاتی مشابه را در اختیار من یا فرد یا سازمان دیگری قرار نخواهد داد. در صورتی که انجام پرداخت نیازمند به ارائه این مدارک به وب سایت مربوطه باشد، مسئولیت انجام پیگیری های لازم جهت ریفاند کل مبلغ پرداخت شده در سایت مربوطه بر عهده من خواهد بود تا معادل ریالی آن را پس از کسر کارمزد ریفاند دریافت نمایم.
    در صورتی که به هر دلیلی قرار باشد مبلغی بابت سفارش انجام شده به کارت ارزی میهن پی  ریفاند شود، من آگاهم و می‌پذیرم که ظرف مدت زمان اعلام شده در قوانین و مقررات صفحه سفارش مورد نظر خود، پس از ثبت سفارش اولیه فرصت دارم که درخواست ریفاند خود را در سایت میهن پی  ثبت نمایم تا در صورت کامل بودن مدارک مربوطه و پس از کسر ۵ درصد کارمزد برای مبالغ زیر ۱۰۰۰ دلار، ۴% برای مبالغ ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار و ۳% برای مبالغ ۱۵۰۰ دلار به بالا، معادل ریالی مبلغ ریفاند شده به قیمت دلار سایت میهن پی  در روز ریفاند به حساب من واریز شود.
    با توجه به این که فعالیت‌های  mihanpay در چارچوب قوانین ایران و قوانین بین‌المللی انجام می شود، من می دانم و می پذیرم که مجاز به استفاده از خدمات  mihanpay برای ورود کالا و خدمات به داخل ایران نیستم و فقط این خدمات را برای به کار بردن در خارج از ایران مورد استفاده قرار می دهم. در نتیجه  mihanpay همواره می تواند به این دلیل سفارش من را انجام ندهد.
    من آگاهم که جهت ثبت سفارش ریفاند در سایت تهران پیمنت، لازم است ابتدا مستندات مبنی بر واریز وجه ریفاند به حساب میهن پی  که شامل زمان و مبلغ دقیق و … می‌باشد را ثبت نمایم و در غیر این صورت، نمی‌توانم وجه مورد نظر را دریافت کنم. (رسیدی که در آن به طور حدودی و غیر دقیق قید شده باشد تا چند روز کاری آینده ریفاند انجام می‌گیرد، قابل قبول نیست) همچنین در صورتی که سایت میهن پی  اعلام کند که مبلغ مربوطه به کارت ارزی ریفاند نشده است، من متعهد به پذیرش اعلام میهن پی  بوده و حق عدم پذیرش آن را از خود سلب می‌نمایم و می‌پذیرم که منظور از قیمت روز دلار، قیمت دلار در روز (تاریخ میلادی) دریافت مبلغ ریفاند شده در کارت یا اکانت مربوطه بر اساس اعلام و تایید ما و نه تاریخ درج شده در رسید شما یا اعلام طرف ریفاند کننده، می‌باشد و این قیمت مبنای محاسبات مربوط به ریفاند می باشد. همچنین تمام مسئولیت عدم ریفاند شدن مبلغ را بر عهده می گیرم و بدین ترتیب می‌پذیرم که میهن پی  مسئولیتی در این رابطه بر عهده ندارد. در صورت بروز این حالت، من متعهد می‌شوم این موضوع را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی از سایت مورد نظر پیگیری نمایم.
    درصورت واریز مبلغ ریالی اضافی، لغو سفارش و یا هر دلیل دیگری که لازم باشد میهن پی  یک مبلغ ریالی را به حسابم واریز نماید، واریز ریالی توسط میهن پی  ظرف مدت حداکثر ۲ سیکل پایا پس از تایید واریز وجه توسط میهن پی  به انجام می رسد و من حق درخواست بازپس گرفتن این مبلغ را زودتر از این زمان، از خود سلب می نمایم.
    من می دانم و می‌پذیرم که همه محاسبات و تعاملات حسابداری و مالی من با میهن پی  مطابق قوانین موضوعه کشور، فقط به ریال می باشد. در نتیجه من می دانم و می پذیرم که اعتبار دلاری تخصیص داده شده به من در سایت تهران پیمنت، فقط جنبه علی الحساب و غیر قطعی دارد و صرفاً برای سادگی در فرآیند دریافت خدمات میهن پی  به صورت موقت و محدود و تا زمان انجام سفارش هایم، به حساب کاربری من در این سایت تخصیص داده شده است. در نتیجه در صورتی که به درخواست من و یا به هر دلیلی لازم باشد معادل ریالی مانده اعتبار دلاری حساب کاربریم، به حساب بانکی من واریز شود، مبنای محاسبه، مبلغ ریالی واریز شده توسط من می باشد و نه قیمت روز دلار. همچنین من می دانم و می پذیرم که در مواردی که میزان اعتبار دلاری من کمتر از زمان واریز ریالی توسط اینجانب باشد، مبنای محاسبه مبلغ بازپرداخت، معادل ریالی اعتبار من به قیمت دلار در زمان افزایش اعتبار در سایت می باشد و نه قیمت دلار در زمان بازپرداخت ریال توسط تهران پیمنت. به این ترتیب حق هر گونه ادعا یا اعتراض در رابطه با اثری که ممکن است افزایش یا کاهش قیمت دلار بر روی تعاملات ریالی من با میهن پی  داشته باشد را از خود سلب می نمایم.
    اگر وب سایتی که خرید در آن انجام می شود از من تایید (Confirmation) ایمیلی، اس ام اسی و یا هر نوع تایید دیگری درخواست کند، یا درخواست ارائه مدارک هویتی، اقامتی یا شرکتی پرداخت کننده را نماید، مسئولیت آن به طور کامل بر عهده من است. چنانچه به موجب این بند مشکل یا تاخیری در انجام سفارش من بروز نماید میهن پی  هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
    استفاده از حساب بانکی دیگران برای انجام پرداخت ریالی غیرمجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل در این حالت، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده من می باشد .
    هزینه انجام سفارش با ارزی به جز دلار آمریکا (مثل دلار کانادا، یورو، دلار استرالیا و پوند) بر اساس نرخ تبدیل ارز در سایت هایی مثل xe.com در روز انجام سفارش به علاوه ۴ درصد کارمزد تبدیل واحد بین بانکی محاسبه می شود. این کارمزد ۴ درصدی بین بانکی به طور کامل خارج از کنترل میهن پی  می باشد و توسط بانک محاسبه و به همین میزان مبلغ بیشتری از کارت ارزی موسسه میهن پی  کسر می شود. از آنجا که این کارمزد مربوط به میهن پی  نیست، من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم. میهن پی  فقط موظف به یک بار تهیه و ارسال رسید برای هر پرداخت انجام شده می باشد. در نتیجه مسئولیت حفظ و نگهداری از فایل رسید و همچنین تهیه نسخه پشتیبان از آن، به طور کامل بر عهده من می باشد. از این رو پس از گذشت ۷۲ ساعت از انجام سفارش، در صورتی که من در رابطه با دریافت فایل رسید پی گیری ننمایم، این امر به منزله تایید دریافت فایل مربوطه توسط من بوده و پس از گذشت این زمان، میهن پی  هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با نگهداری از فایل رسید پرداخت و یا تهیه و نگهداری نسخه های پشتیبان از آن برعهده نخواهد داشت .
    اگر سایت دریافت کننده مبلغ، به هر دلیلی کالاهای سفارش داده شده را اشتباهاً به جای ارسال به Shipping Address به Billing Address وارد شده در هنگام پرداخت ارسال نماید، هیچ مسئولیتی بر عهده میهن پی  برای دریافت کالا در آدرس مربوطه یا تحویل آن در ایران یا در کشوری دیگر نمی باشد. در این شرایط من متعهد هستم که پی گیری های لازم را جهت رفع مشکل از طریق سایت مربوطه انجام دهم و در صورت بروز هر گونه ضرر و زیانی در این حالت، میهن پی  هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
    جدول زمانی سایت تهران‌پرداخت که مطابق آن این موسسه تعهد دارد سفارش پرداخت من را به انجام برساند، در انتهای هر صفحه ثبت سفارش و قبل از فرم اطلاعات آن سفارش به طور مجزا قرار داده شده است. من میدانم و می‌پذیرم که میهن پی  می‌تواند بدون اطلاع قبلی من بسته به شرایط، جدول ساعت کاری و انجام سفارش‌ها را به‌روز‌رسانی کند و مبنای مدت زمان انجام یک سفارش همواره آخرین بازه زمانی ذکر شده در این جدول می‌باشد حتی اگر به روزرسانی جدول بازه زمانی، پس از زمان ثبت سفارش من انجام شده باشد.
    ثبت سفارش در سایت میهن پی  فقط برای اتباع ایرانی مجاز می‌باشد؛ بنابراین من می‌دانم و قبول دارم که اگر جزو اتباع خارجی (فاقد کد ملی و کارت ملی کشور ایران) محسوب ‌‌شوم، لازم است پیش از ثبت سفارش و پرداخت ریالی در سایت تهران پیمنت، مراتب را به اطلاع میهن پی  برسانم. در غیر این صورت مسئولیت هرگونه تبعات و مشکلات احتمالی بر عهده اینجانب خواهد بود.
    من می دانم و می‌پذیرم که در صورتی که سفارشی ثبت نمایم که مبلغ آن بیشتر از ۱,۰۰۰ دلار آمریکا یا معادل آن به سایر انواع ارزها باشد، ممکن است انجام آن، مطابق زمانبندی معمول سایت صورت نپذیرد و ظرف حداکثر ۲ روز کاری پس از روز انجام سفارش، انجام شود که مراتب از طریق میهن پی  به من از قبل اعلام شده و تایید یا عدم تایید من در این رابطه دریافت می‌شود.

 
قوانین و مقررات ریفاند

 

    من تعهد می‌نمایم که پیش از هر گونه اقدام خودم یا طرف مقابلم که منجر به ریفاند مبلغ پرداخت شده بابت سفارشم توسط میهن پی  شود، مراتب را به اطلاع میهن پی  برسانم تا در صورتی که مشکل یا محدودیتی در ارتباط با کارت یا اکانتی که پرداخت با آن انجام شده است وجود دارد، توسط میهن پی  به اطلاع بنده برسد و به این ترتیب روش مناسبی برای ریفاند تعیین و مورد استفاده قرار گیرد. در نتیجه مسئولیت هر گونه تبعات ریفاند بدون هماهنگی با میهن پی  توسط اینجانب، به طور کامل بر عهده من بوده و میهن پی  در این رابطه مسئولیتی نخواهد داشت. میهن پی  فقط در بازه زمانی سه ماهه، بابت ریفاندهایی که به طور خودکار یا دستی توسط Merchant از طریق پنل ویزا/مستر کارت یا پنل بانک خارجی مستقیماً به کارت انجام شوند، پاسخگو می‌باشد. بنابراین در صورت درخواست شماره حساب بانکی از طرف مقابل برای ریفاند مبلغ به نام فرد صاحب کارت یا به نام غیر، میهن پی  هیچ تعهد یا مسئولیتی بر عهده ندارد.
    در صورتی که به هر دلیلی قرار باشد مبلغی بابت سفارش انجام شده به کارت ارزی میهن پی  ریفاند شود، من آگاهم و می‌پذیرم که حداکثر ۳ ماه (برای سفارش‌های پی‌پال ۱ ماه) پس از ثبت و انجام سفارش فرصت دارم تا درخواست ریفاند خود را در سایت میهن پی  ثبت نمایم. بدین ترتیب در صورت کامل بودن مدارک مربوطه و پس از کسر ۵ درصد کارمزد برای مبالغ زیر ۱۰۰۰ دلار، ۴% برای مبالغ ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار و ۳% برای مبالغ ۱۵۰۰ دلار به بالا، معادل ریالی مبلغ ریفاند شده به قیمت دلار سایت میهن پی  در روز ریفاند به حساب من واریز می‌شود.
    من آگاهم که جهت ثبت درخواست ریفاند در سایت تهران پیمنت، لازم است ابتدا مستندات مبنی بر واریز وجه ریفاند به حساب میهن پی  که شامل زمان و مبلغ دقیق و … می‌باشد را ثبت نمایم و در غیر این صورت، نمی‌توانم وجه مورد نظر را دریافت کنم (رسیدی که در آن به طور حدودی و غیر دقیق قید شده باشد تا چند روز کاری آینده ریفاند انجام می‌گیرد، قابل قبول نیست). همچنین در صورتی که سایت میهن پی  اعلام کند که مبلغ مربوطه به کارت ارزی ریفاند نشده است، من متعهد به پذیرش اعلام میهن پی  بوده و حق عدم پذیرش آن را از خود سلب می‌نمایم و می‌پذیرم که منظور از قیمت روز دلار، قیمت دلار در روز (تاریخ میلادی) دریافت مبلغ ریفاند شده در کارت یا اکانت مربوطه بر اساس اعلام و تایید میهن پی  و نه تاریخ درج شده در رسید من یا اعلام طرف ریفاند کننده می‌باشد و این قیمت مبنای محاسبات مربوط به ریفاند می‌باشد. همچنین من مسئولیت عدم ریفاند شدن مبلغ مربوطه را علی رغم اعلام طرف دریافت کننده مبلغ را بر عهده می گیرم و بدین ترتیب می‌پذیرم که میهن پی  مسئولیتی در این رابطه بر عهده ندارد. در صورت بروز این حالت من متعهد می‌شوم این موضوع را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی از سایت مورد نظر پیگیری نمایم. همچنین من می‌پذیرم که میهن پی  در صورت درخواست طرف مقابل، هیچ مسئولیتی در رابطه با ارائه اطلاعات حساب بانکی به نام فرد صاحب کارت بانکی پرداخت کننده یا دیگران را ندارد چرا که این روش ریفاند محسوب نمی‌شود بلکه، واریز به حساب بانکی به صورت آفلاین محسوب می‌شود که جزو خدمات میهن پی  نیست.
    من آگاهم و می‌پذیرم که مدت زمان بررسی درخواست ریفاند من، با توجه به دوره‌های مالی ویزا/مستر کارت و پی پال می‌تواند تا ۶ هفته به طول بیانجامد.